Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Suvised plaanid
Uudised

Suvised plaanid

Just praegu on käes paras aeg hakata planeerima oma suviseid käimisi ning tegemisi. Teadagi kestab kauaoodatud soe aeg vaid mõned kuud, mis tähendab vajadust end selleks hoolikalt ette valmistada maksimaalse naudingu saamiseks. Kuivõrd suvega seotud tegevused võivad pisut erineda meie tavapärastest harjumustustest vaba aja veetmise ning ka meelelahutuse osas, soovitame tegevustes planeerida juba ennatlikult personaalset lähenemist.

Mida tähendab personaalsem lähenemine? Eelkõige peame siinkohal silmas seda, et suvisel ajal harjumuseks saanud suurtes rahvamassides toimuvad üritused ei ole praegu kuigi suure tõenäosusega päevakorras. Jaanipäevaga seotud üritused, suured välismaiste esinejatega seotud kontserdid, põnevad festivalid ja muu säärane on teatavasti lükatud edasi teadmata tulevikku ning meil pole alust arvata, et ka pisut positiivsemate stsenaariumite korral koroona-ajastul need lähiajal toimuda võiksid.

Mainitud olukord ei pea aga tähendama halba! Käimisi saab planeerida ikka, sest ilm on valdavalt soe. Väiksemad üritused maakohtades on siiski võimalikud, mis tähendab vaid seda, et suviste ürituste kalendriga võiks end võimalusel juba varakult kurssi viia. Ja kuigi välisriiki reisimine ei pruugi praegusel ajal olla kõige mõistlikum tegevus, on meil siiski kohalikus plaanis kauni loodusega riik, kus pere ja sõpradega lausa lust ringi seigelda! Põhiline rõhk peaks siin olema värskes õhus liikumisel ning seda võimalikult suures koguses!

Planeerimise algfaasis tuleb kindlasti mõelda rahalise poole kindlustamisele, sest puhkuste periood kipub traditsiooniliselt olema aeg, kus rahakoti raudasid tuleb keskmisest tihedamalt tuulutada. Liialt suurt stressiallikat ei pea sellest teemast siiski tegema, sest meil on selle vastu olemas ideaalne lahendus. Nimelt on meil mitmeid teenuseid, mille kasutamisel on rahaline varu käepärast just siis, kui seda kõige rohkem vaja võib minna.

Ja isegi sel juhul kui tegemist on finantsteenustega, millega teatavasti kaasnevad rahalised kohutused, julgeme neid soovitada teadmisega, et seatud tingimused on igati klientide huve arvestavad. Jäädes mõistlikkuse piiresse, ei pea laenamisest sugugi saama selle suve suurim õudusunenägu, kui kätte jõuab laenu tagasimaksmise aeg!

Krediidikonto

Krediidikonto tööpõhimõte peidab endas virtuaalse krediitkaardi võimekust. Sisuliselt tähendab konto avamine seda, et taotlejale määratakse tema sissetulekuid ning üldist maksevõimet silmas pidades konkreetne limiit, mille ulatuses on raha võimalik vabal otstarbel kasutusele võtta. See on ühtlasi meie üks armastatumaid teenuseid, mille tõttu oleme seda aja jooksul "tuuninud" ehk lisanud juurde mitmeid kasutusmugavust tõstvaid võimalusi.

Placet Group OÜ krediidikonto kasutamise eelised:

• konto avamine - TASUTA
• ülekanded krediidikonto pealt saab teha 24/7
• intressimakse arvutatakse vaid kasutatud rahasummalt
• konto avamise boonus - esimene arve 3 kuu pärast
• esimesed 60 päeva rahakasutust on intressita
• võimalus siduda konto KREDIITKAARDIGA ilma igasuguse lisatasuta!

Krediitkaart

Krediitkaardi liitmise võimalus tavalise krediidikontoga on meie teenuse puhul teatavasti mitte väga ammu lisandunud võimalus. Kuna tegemist on üsna unikaalse lahendusega, siis oleme selle kontoga liitumise võimaluse juures järginud ühte olulist põhimõtet - kaardi tellimise õigus laieneb kõikidele, sõltumata kehtivast kliendi staatusest!

Krediitkaardi lisamine oma kontole on tehtud sama lihtsaks kui 1-2-3! Telli kaart veebis või äpis ilma selle eest lisatasu maksmata ning kaart tuleb mugavalt kodusele aadressile vaid loetud päevadega. Kas pole mitte mugav? Krediitkaart annab võimaluse maksta igal ajal mistahes teenuse või toote eest. Klassikalise deebet pangakaardi võib põhimõtteliselt unustada, sest meie kaardiga on ligipääs rahale püsivalt olemas!

CASHBACK krediitkaardi kasutamiselt

Krediitkaardi kasutaja peaks olema kursis veel ühe olulise uuendusega, mis kaasneb vaid Placet Group OÜ teenuste kasutajale. Maksekaardiga tasumisel arvestame "ostudelt raha tagasi" põhimõtte alusel kõikide tehingute pealt tagasimakseks 5%. Seda võib kaaluda kui püsivat lisasoodustust, mis rakendub ükskõik, milliselt ostult. Vastavalt klientide tagasisidele on tegemist ühe olulise argumendiga, miks just meie pakutava krediitkaardi kasutamise kasuks otsustatud on!

Muuseas, oleme ise sellise teenuse turule toomise üle uhked, kuna see eristab meid konkurentidest. Krediitkaart ise on finantsteenuste maastikul juba ammune nähtus, kuid sellist püsivat soodustust (teenida ostudelt raha tagasi) juba iga päev ei kohta! Sisuliselt annab see võimaluse teenida tulu raha kulutamisest ja isegi kui see kõlab jaburalt, on see siiski võimalik!

Miks meile suvi nii väga meeldib?

Kui meilt küsida, miks me oma krediitkaardi ning krediidikonto teenustega seonduvast just praegu eraldi rääkida soovime, on vastus lihtne.
Meile meeldib suvi, soe aeg, pikisilmi oodatud kohtumised sõpradega ja mis peamine, me soovime, et meie kliendid ei peaks loobuma suvistest tegevustest raha puudumise tõttu!

Isegi kui raha olemasolu pole alati peamine, teame siiski, et see annab inimestele suurema vabaduse täita neid unistusi, mis muidu võib-olla teoks ei saakski. Pealegi on suvi just see aeg, kus võiks ideeliselt keskenduda vähem muredele ning nautida rohkem elu! Usume, et meie spetsiaalselt klientide heaoluks välja töötatud teenused just seda võimaldavad sõltumata vanusest, soost või etnilisest kuuluvusest!

Telli kaart

Placet Group meeskond soovib ilusat suve!