Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Must reede - kasuta võimalust ja osta jõulukingid soodsalt!
Blogi

Must reede - kasuta võimalust ja osta jõulukingid soodsalt!

Must reede on üks aasta oodatuim sooduspakkumiste päev, millal mitmed rahatargad teevad soodsalt ka jõuluoste. Ka sellel aastal kostitavad ettevõtteid oma kliente musta reede eripakkumistega, tänu millele on võimalik osta nii kinke kui muud vajalikku soodsa hinnaga, säästes sealjuures ka raha. Must reede toimub 2021. aastal 26. novembril.

 

Mis on must reede?

Must reede sai alguse USA-s ning on iga-aastaselt üks kõige kiiremaid ning osturohkemaid päevi jaekaubanduses. Must reede toimub pärast USA-s tähistatavat Tänupüha, pannes sealjuures punkti sügishooajale ning alustades jõuluperioodi musta reede jõulupoodlemisega.
Must reede on äärmiselt populaarne ning oodatud päev, kuna kliendid saavad osta endale vajalikud kaubad, säästes sealjuures ka raha. Tegemist on meeldiva sündmusega ka ettevõtetele, kes meelitavad musta reede sooduspakkumistega endale uusi kliente. Kui varasemalt on must reede tuntud oma rahvarohkete kaubanduskeskuste ning kaupade nimel võitlemise poolest, siis tänapäeval on võimalik sooduspakkumistest ka veebis osa saada. Mitmed ülemaailmsed tuntud e-poed, nagu näiteks AliExpress, Amazon, Ebay, valmistuvad musta reede sooduspakkumisteks pikalt ette.

 

Miks tasub just mustal reedel ostelda?

Must reede on ideaalne poodlemise päev, et osta vajalikud kaubad soodsamalt. Tihti pakuvad ka väheste sooduspakkumistega poed musta reede eripakkumisi, tänu millele on võimalik sooritada niigi planeeritud ost veelgi soodsama hinnaga. Kuna must reede alustab jõuluperioodi poodlemist, siis on tegemist ideaalse võimalusega osta soodsamalt jõulukinke, mida peaksid nagunii enne jõule kallima hinnaga ostma. Nii saad säästa nii raha kui ka närve. Et säästa veelgi rohkem, kasuta makstes Cashback krediitkaarti, millega saad partnerite poodides lisasoodustuse ka juba allahinnatud kaubale. Vaata meie Cashback partnerite püsisoodustusi siit.

Samuti on mustal reedel mõistlik teha suuremaid oste, kuna protsentuaalselt on võimalik kõrgehinnaliste toodete pealt rohkem säästa. Näiteks säästad rahaliselt rohkem, kui osta 10% allahindlusega 2000€ maksev teler, kui osta samasuguse allahindlusega 30€ maksev arvutihiir.

 

Kuidas musta reede raames raha kokku hoida?

Musta reede eripakkumised ning soodsad hinnad võivad lüüa silme eest kirjuks, kuid mõistlike ostude tegemiseks soovitame järgida järgnevaid tegureid:

  • Loo omale musta reede eelarve, et vältida üleliigset kulutamist ning hoida kulusid kontrolli all.
  • Väldi emotsioonioste  – koosta nimekiri vajalikest ostudest enne musta reedet ning õigel päeval osta vaid nimekirjas olevaid asju.
  • Analüüsi oma vajalike ostude nimekirja, küsi endalt: kas ka aasta pärast on tehtud musta reede ost vajalik ning oluline?
  • Otsi välja parimad pakkumised koos hindadega juba aegsasti enne musta reedet ning lisa lingid/poed koos hindadega ühte tabelisse. Nii saad mustal reedel lihtsa vaevaga leida kõige soodsama pakkumise.
  • Must reede on ideaalne aeg tarbekaupade pealt säästmiseks: osta soodushinnaga omale tagavaraks pika säilimisajaga vajalikke tooteid ning kaupu, mida on alati hea kapist võtta. Ootamatutele külalistele on alati hea kapist mõni mustal reedel tagavaraks ostetud kommikarp lauale panna. 

Must reede on aasta oodatuim sooduspakkumiste päev, mis on ka ideaalne päev jõuluostude tegemiseks. Paljud kauplused pakuvad suurepäraseid sooduspakkumisi, ent tark ostja teeb juba enne musta reedet eeltöö ära. Soodsate ostude tegemiseks pakub Laen.ee tagatiseta tarbimislaenu. Tarbimislaenu tingimused ja taotluse esitamine asub siin.

Lisaks! Kõik ostud, mis on tehtud valge krediitkaardiga teenivad 7% cashback-i! 26, 27, 28 ja isegi 29.11 maksa meie kaardiga ja teeni raha tagasi!

Häid oste!
Laen.ee