Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Ilusat iseseisvuspäeva soovib teile Laen.ee!
Uudised

Ilusat iseseisvuspäeva soovib teile Laen.ee!

Taas on käes see aeg aastas, mil paljude eestimaalaste kodudes täitub õhkkond piduliku meeleoluga. Teatavasti on 24. veebruar meie armsa kodumaa sünnipäev ning see on kahtlemata hea põhjus läheneda argipäevale harjumuspärasest teisel viisil ning korraliku tähistamisega! 

Mitmed traditsioonid on Vabariigi aastapäevaga seoses pikalt rahva tegemistesse juurdunud, kuid sel aastal on teatavatel põhjustel tarvilik olukorrale teisel viisil läheneda. Mõelgem, kui paljud meist on end sel päeval koos lähedastega rivvi võtnud ning suurejoonelist paraadi jälginud tänavatel? Sel aastal puudub seesugune võimalus isegi televisiooni vahendusel, kuna paraadi ühiskonda tugevasti halvanud piirangute tõttu lihtsalt ei toimu! 

Täpselt niisamuti pole meil sel aastal võimalust jälgida presidendi vastuvõttu, millele järgnevalt lugeda meediaväljaannetest sündmusest ülevaatlikke, kuid see-eest mahlakaid kommentaare. Ilmselt oli nii mõnegi jaoks vastuvõtule järgnenud hommikul huvitav lugeda, kuidas keegi end vastuvõtul ülal pidas või kellega seda üritust väisas. 

Väärt lugemist olid muidugi ka ekspertide hinnangud selle kohta, kui õnnestunud rõivastus kellelgi parasjagu kapist enda näitamiseks välja võtta oli. Moeröögatusi on igal aastal ette tulnud, kuid nüüd tuleb sellest naljast suu puhtaks pühkida!

Ühest küljest on selliste traditsioonide ärajätmine kurb , kuid teisalt annab meile kõigile võimaluse luua uusi harjumusi, mille läbi teha käesoleval aastal riigi sünnipäevaga seotud pidustused mõnel uudsel moel meeldejäävaks! Näiteks on välja käidud idee hõisata pidulikult lipp oma koduaias lähedasema pere ning sõprade ringis, seega miks mitte tehagi sellest hetkest pildile jäädvustatuna oma kodumaa auks tähtsündmus?!

Kui oled aga huvitatud pisut aktiivsemast tegevusest, kui seda võimaldab kodumaja ümbrus, siis on Placet Group OÜ oma meeskonnaga pannud kirja mõned huvitavad ideed, kuidas sel aastal Vabariigi aastapäeva tähistada võiks. Loe ning mõtle kaasa, kas ehk on mõnest neist võimalik Sulgi inspiratsiooni ammutada!

Esimene soovitus: ära jää koju diivanile nukrutsema!

Kes mäletab, millal meil viimati oli nii ilus ning lumerohke talv? Meie oma meeskonnas arvame, et lausa patt oleks jääda koju istuma ning mitte võtta viimast nendest talvistest ilmaoludest, mida meile ilmataat sel aastal nii heldelt on kätte jaganud. Seega tuleb kõige esimene soovitus just ilmast ajendatult - mine ja hinga värsket õhku, harrasta talisporti või kui liigselt pingutada ei viitsi, siis kasvõi jaluta ning kosuta oma kopse karge talveõhu hingamisega. See on tervislik, päriselt ka!

Lõbusa meeleolu loomiseks on soovituslik sammud seada kelgumäe pole. Meis kõigis peidab end kuskil sügaval üks armas väike laps ning see tähendab, et liu laskmine võiks selle meis kõigis üsna kerge vaevaga äratada. Isegi juhul, kui peres puuduvad pisemad liikmed, kelle selja taha end kelgumäel peita, siis väiskema sõpruskonnaga tasub end siiski kohale vedada - koos on ikka lõbusam! Eriti hea ajaviide nendele, kel mingil põhjusel vastlaliug tegemata jäi. Keegi ju pole keelanud kelgutamist ning väikest möllu mäel korraldada just 24. veebruaril?

Muidugi võib looduses ka rahulikumal moel aega veeta. Sünnipäevad seostuvad paljudele meist lookas toidulauaga ning hea on sedavõrd oluline tähtpäev siduda omamoodi heategevusega. Mine metsa ning seda sõna otseses mõttes, kata uhke pidulaud kõige nõrgematele looduses - metsloomadele. Seda võib teha nii üksi, pere kui ka sõpradega, sest hea enesetunne sellisest üllast ettevõtmisest annab mõnusa enesetunde päris pikaks ajaks. Järele proovitud!

Kink on sünnipäeva sümbol: hellita ennast sel olulisel tähtpäeval!

Muidugi seostuvad sünnipäevad paljudele inimestele kingi saamisega ning mitte kuskil pole otseselt öeldud, et Vabariigi sünnipäeval ei võiks kinki teha iseendale. Võibolla tundub see mõte mõnele võõras, kuid meie usume, et tegemist on igati väärt ideega, kuidas see päev just ENDA jaoks eriliseks teha. Ei saa salata, et kinkimine toob kaasa rahalise kulu, kuid selliste eksprompt ostude finantseerimiseks on Placet Group OÜ loonud nii mõnegi hea variandi!

Kingituste tegemise vaimus on meilgi mõned suurepärased uudised oma klientidele: pane hästi tähele, sest järgnevatest pakkumistest võib saada alguse üllatus, mida oled juba ammu oodanud!

Meil on hea meel esitleda: krediidikonto + krediitkaart 

Tegemist on võimalusega, mille raames saab Sulle määrtud krediidilimiiti kasutada lisaks klassikalisele raha ülekandevõimalusele koos füüsilise kaardiga. Selline makselahendus sobib kõikidele neile, kes soovivad oma oste sooritada sõltumata ajast ja kohast. 

NB! Krediitkaardiga tehtud maksete väljavõte ei kajastu Sinu tavapärasel pangaarvel, mis tähendab, et kõik rahalised liikumised on krediitkaardiga tasutud ostude osas uudishimulike silmade eest turvaliselt peidetud.

Just sellest pakkumisest saab alguse esimene soovitus kingituse tegemise valguses. Krediitkaardi saab vormistada ükskõik, millisele olemasolevale krediidikontole täiesti TASUTA igal ajal. Samuti võib kaardi tellida klient, kellel on meiega sõlmitud tarbimislaenu leping. Sellisel juhul avatakse võimalusel uus limiit ning seotakse teenus krediidikontoga

Meie hinnangul on tegemist kingitusega. Soovi korral saab teenusega seotud rahalised hüved jätta omale tagavaraks, mis on samuti oluline nüanss meelerahu saavutamisel ehk ISEENDALE KINKIMISEKS IGATI SOBILIK! 

Placet Group OÜ on oma krediiditeenuste disainimisel keskendunud selliste tingimuste loomisele, mis võtaksid arvesse klientide huve ning otse loomulikult oleksid konkurentide pakkumistega võrreldes ATRAKTIIVSED. 

Tarbija jaoks on tähtis teha endale selgeks, millise teenusepakkuja tingimused on just temale sobivad ning muidugi loodame, et järgnevalt välja toodud head diilid, krediidikontot ning sellega kaasas käivat krediitkaarti silmas pidades, aitavad otsustamise selguse majja tuua:

  • krediitkaardil puuduvad haldustasud: ei mingit kuu-, ega lepingutasu kogu kaardi kasutamise perioodil;
  • krediitkaardi väljastamine on alati TASUTA;
  • kaardiga maksmisel kaasnevad erinevad kasulikud soodustused meie pikaaegsete koostööpartnerite juures;
  • pakume krediidikontole mõistlikku intressi;
  • kaardiga maksmisel rakendub ainulaadne CASHBACK teenus;
  • raha kasutamisele ei ole seotud piiranguid - osta, mida ise tahad;
  • intressi maksad vaid kasutatud krediidi pealt.

Telli kaart