Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Autolaen - Sinu unistuse täitumiseks! Loe lähemalt meie blogist.
Blogi

Autolaen - Sinu unistuse täitumiseks! Loe lähemalt meie blogist.

Auto vajab remonti või väljavahetamist? Mis saab edasi?

Auto on tarbeese, mis mitmetel juhtudel on peaaegu, et hädavajalik. Autot peetakse sageli küll kuluks, kuid tegelikult aitab see teatud olukordades aega säästa ja oma tegemisi efektiivsemalt planeerida, mistõttu on sõiduauto ost või väljavahetamine oluline otsus, mis mõjutab kogu elukvaliteeti.

 

Auto kulud tulid ootamatult

Autoga kaasnevad sageli kulud, mis ei ole ette planeeritud. Ootamatult võib katki minna mõni elektroonika süsteem või on mõni varuosa on liialt kulunud. Isegi korralistes hooldustes käimine ei taga, et autoga ootamatuid kulutusi ei tuleks.

Sõltuvalt autost ja probleemist võivad kulud ulatuda mõnest sajast mitmete tuhandeteni ning nendega tegelemisega ei saa viivitada. Sellisel juhul on võimalus kasutada headel tingimustel Laen.ee autolaenu, mis on mõeldud just sellisteks olukordadeks- auto remontimine, auto väljavahetamine või muud autoga seotud kulud.

 

Kellele autolaen sobib?

Autolaen sobib kõigile täisealistele isikutele, kes soovivad osta autot või olemasolevat sõidukit remontida, kuid endal jääb vahenditest natukene puudu.

 

Autolaenu eelised

Autolaenu puhul on suureks eeliseks see, et auto jääb laenu võttes siiski laenuvõtja nimele ning ei kuulu kolmandale isikule, näiteks pangale. Samuti ei pea autolaenu puhul omanik sõlmima kaskokindlustust ega andma pangale aru, mis selle laenusummaga täpselt tehti- sul on selles osas vabad käed.

Autolaenu saab taotleda kuni 15 000 eurot.

 

Kuidas autolaenu taotleda?

Autolaenu taotlemine Laen.ee kodulehel on imelihtne ning vastuse saad juba ühe tunniga.

Autolaenu saab taotleda meie kodulehe iseteeninduses ning eraldi kontorisse kohapeale tulema ei pea. Kui laenutaotlus kinnitatakse, siis kantakse laenusumma sinu kontole juba enne autoostu- kogu protsess on meie klientide jaoks mugav ja kiire.

 

Autolaen, mis võib täita Sinu unistuse!

• Auto jääb sinu nimele
• Laenuperiood kuni 72 kuud
• Laenutaotluse vastus kõigest 1 tunniga
• Laenusumma käes enne autoostu
• Autolaenu intress alates 9.9%
• Laenusumma kuni 15 000€

Laen.ee autolaenul on soodsad ja paindlikud tingimused, mis aitavad sul ootamatute auto kulutustega edukalt toime tulla- esita auto ostmiseks autolaenu taotlus kodulehel ja sõiduk kuulub koheselt Sinule!