Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Ära jõulukinkide pärast enam muretse - lisaraha 6 kuuks täiesti tasuta!
Blogi

Ära jõulukinkide pärast enam muretse - lisaraha 6 kuuks täiesti tasuta!

Oleme arvatavasti kõik olnud vähemalt kord elus olukorras, kus tunneme, et millegi ostmiseks või kingituste tegemiseks jääb omal käel vahendeid puudu. Sageli on jõuluperiood ja aastalõpp, aeg kus on soov teha lähedastele mitmeid kingitusi ning veeta aega rohkem koos sõprade ja perega.

Oleme püüdnud oma klientidele mõelda ka pühade ajal ning muuta jõuluperioodi stressivabamaks, pakkudes uutele klientidele parimatel tingimustel tarbimislaenu 6 kuuks täiesti tasuta! Võtad 1000 € - maksad 1000 € tagasi! Kampaania kehtib laenudele kuni 7500 €.

 

Jõulukingid ostad meie Laen.ee raha eest

Me kõik soovime oma lähedastele kinkide rõõmu, emotsioone ning kingitusi mis omavad tähendust. Selleks, et jõulurõõm ei jääks tulemata ning ei peaks muretsema tavapärasest suuremate kulude pärast, pakume omapoolset lisaraha- tee oma lähedastele rõõmu!

Soovime sind toetada, et saaksid teha kingitusi, mis päriselt loovad väärtust!

 

Kingi emotsiooni, mis jääb

Lisaks suurepärasele laenupakkumisele on võimalik meie krediitkaardiga saada koostööpartnerite käest soodustusi ning lisaks veel teenida oma ostult raha tagasi. Kui on soov lähedasi üllatada mõne spaapuhkusega või hoopiski mõnusa õhtusöögiga, siis kõigi heade pakkumistega saab tutvuda lähemalt Laen.ee kodulehelt.

Õhtusöök lähedaste või perega, kiirel jõuluperioodil annab võimaluse võtta hetkeks aja maha, veeta koos mõnusalt aega ning kosutada ennast maitsva söögiga. Meie koostööpartnerite nimekirjas on mitmed restoranid ja pubid, näiteks: Restoran Härg, Restoran Pull, Poseidon Burgers, Restoran Spot, Vapiano, Amijami Sushi ja mitmed teised restoranid. Vaata kogu koostööpartnerite nimekirja siit.

 

Raha kasutamise osas piiranguid ei ole

Lisaks kõigele eelnevale on just tarbimislaenu kaudu võimalik ka muude jooksvalt tekkivate kulutustega tegeleda, mis võivad tulla ootamatult, aga on sellegipoolest ka väga olulised. Seda just praeguses muutuvas ühiskonnas, kus tuleb enda tervise ja võimalike uute kodutarvikute eest hoolt kanda, et selle aja möödumine oleks võimalikult mugav.

Täpsema info meie tarbimislaenu pakkumise kohta leiab Laen.ee kodulehelt. Tule vaata lähemalt siit.

Praegu on esimene laen kuni 7500 € perioodiga kuni 6 kuud täiesti tasuta! Võtad 1000 € - maksad 1000 € tagasi!