Teeni kõikidelt ostudelt raha tagasi Naudi soodustusi. Telli krediitkaart!

Yandex Go

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Elus tuleb ette juhuseid ja valikuid, mille puhul isikliku auto omamine või kasutamine ei ole võimalik. Just nendel hetkedel on mugav võtta taskust telefon ja pöörduda usaldusväärse taksoteenuse pakkuja poole.

Yandex-i näol on tegemist rahvusvahelise IT-ettevõttega, mis tegeleb taksonduse ja toidutehnoloogia alaste lahenduste pakkumisega Venemaal, Ida-Euroopas, Aafrikas ja Lähis-Ida riikides. Ettevõte kuulub omas valdkonnas maailma tippude hulka. Yandexi teenuseid iseloomustab kiirus, mugavus ja soodsad hinnad.

Eestis on klientidel võimalik mugavalt kasutada nende sõiduteenust laadides alla Yandex Go mobiilirakenduse. Sõidutariifid on taskukohased ja läbipaistvad. Klient saab juba tellimust vormistades otsustada, kas soovib sõita Economy klassis või eelistab Komfort salongis reisida. Lapsevanemate rõõmuks on sõidukite valikus ka turvatooliga autod. Samuti on võimalik eelnevalt teada saada sõidu arvestuslik hind. Teenuse eest saab tasuda sularahas või pangakaardiga otse mobiilirakenduse kaudu.
Yandex Go äpp on väga nutikas ning teab, kus asuvad juhid, mis hetkel teedel toimib ja kuidas leida parim marsruut sihtkohta jõudmiseks.

Lisades Yandex Go rakenduses maksevahendiks Placet Group krediitkaardi, ja kasutades promokoodi (kood saadaval iseteeninduses), naudivad meie kliendid sõitmist -10% soodustariifiga.
Ühe sõidu kohta kehtib maksimaalselt 1€ soodustus ning sõidu lõpphinnast saab ka 5% cashbackina tagasi! Kokku on kliendi võit sel juhul suisa 15% igalt sõidult! Enam ei pea muretsema ühistranspordi graafikute või kehva ilma pärast- Yandex Go abiga saad kiirelt ja mugavalt kuiva jalaga uksest ukseni.

Yandex Go

Hinnaalandus -10%

https://go.yandex/et_ee/


Vaata muud soodustused